Na stadionie Estadio de Mestalla dnia 2024-02-17 20:00 miało miejsce spotkanie Valencia kontra Sevilla zakończone wynikiem 0-0

W meczu pomiędzy Valencią a Sevillą, rozegranym w ramach 25. kolejki La Ligi na Estadio de Mestalla, obie drużyny podzieliły się punktami po zaciętym starciu zakończonym wynikiem 0-0. Spotkanie miało miejsce 2 dni temu, 17 lutego 2024 roku o godzinie 20:00. Oto krótka relacja z tej rywalizacji.

Mecz bezbramkowy pomiędzy Valencią a Sevillą na Estadio de Mestalla

W sobotni wieczór na Estadio de Mestalla w Walencji odbyło się starcie pomiędzy miejscową Valencią a drużyną Sevilli. Mecz zakończył się remisem 0-0, mimo wielu emocji na boisku.

Sędzią głównym tego starcia był Cesar Soto Grado z Hiszpanii, który pilnował rygoru na murawie La Ligi.

Relacja z meczu minuta po minucie

1' - Rozpoczęcie spotkania! Valencia zaczyna od kopnięcia piłki.

15' - Sevilla groźna! Zawodnicy gości próbują przełamać defensywę Valencii, ale brak precyzji w ostatnich akcjach.

30' - Valencia również stara się atakować, ale Sevilla trzyma się mocno w obronie. Czy któraś z drużyn zdoła zdobyć prowadzenie przed przerwą?

45' - Koniec pierwszej połowy. Wynik na razie niezmienny, Valencia 0, Sevilla 0.

60' - Zmiana w Valencii. Trener dokonuje pierwszej zmiany, wychodzi García, wchodzi Torres. Czy to zmieni oblicze gry?

78' - Pierwsza żółta kartka w meczu dla Sevilli! Loïc Badé widzi kartonik za brutalne wejście w środku boiska.

85' - Sevilla groźna! Piękna akcja gości, ale brak skuteczności w ostatnim zagraniu. Valencia broni się dzielnie.

90' - Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry. Czy jedna z drużyn zdoła zdobyć bramkę na ostatniej prostej?

90+4' - Koniec meczu na Estadio de Mestalla. Valencia i Sevilla remisują 0-0 w spotkaniu pełnym walki i emocji.

Po meczu atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny do ostatnich minut. Niestety, pomimo starań obu zespołów, bramki nie padły. Valencia i Sevilla muszą zadowolić się punktem za remis.

Następne wyzwania czekają Valencię, która zmierzy się z Granadą CF, Realem Madryt oraz Getafe. Natomiast Sevilla zmierzy się z Realem Madryt, Realem Sociedad oraz Almerią. Czy oba zespoły zdołają poprawić swój wynik w kolejnych spotkaniach La Ligi?