Las Palmas kontra Sevilla, wynik spotkania 0-2

Wczorajszy mecz w ramach 31. kolejki La Ligi pomiędzy Las Palmas a Sevillą zakończył się zwycięstwem drużyny z Andaluzji. Spotkanie, które odbyło się na Estadio de Gran Canaria, zakończyło się wynikiem 0-2 na korzyść gości. Sevilla objęła prowadzenie jeszcze przed przerwą, utrzymując kontrolę nad grą do końcowego gwizdka sędziego.

Relacja z meczu:

Przy pięknym słońcu na Estadio de Gran Canaria rozpoczął się starcie pomiędzy Las Palmas a Sevillą. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice obu drużyn dopingowali swoich ulubieńców od pierwszej minuty. Sędzia główny Alejandro Muñiz Ruiz poprowadził to spotkanie z pełnym zaangażowaniem.

6' - Czerwona kartka dla Las Palmas! Saul Coco z gospodarzy zostaje ukarany za brutalne wejście, drużyna gospodarzy będzie musiała grać w osłabieniu przez większość tego meczu.

7' - Pierwsza żółta kartka meczu dla Las Palmas, Alex Suárez dostaje upomnienie od arbitrów.

43' - Gol! Sevilla obejmuje prowadzenie za sprawą Youssefa En-Nesyriego! Asystę przy tej bramce zanotował Nemanja Gudelj. Las Palmas 0-1 Sevilla!

43' - Kolejna żółta kartka dla Las Palmas, Alberto Moleiro dostaje kartonik od sędziego.

45' - Ostatnia żółta kartka przed przerwą trafia do Marvina Parka z Las Palmas.

61' - Loïc Badé z Sevilli otrzymuje żółtą kartkę za faul na zawodniku gospodarzy.

73' - Kike Salas z Sevilli również zostaje ukarany żółtą kartką.

90' - Drugi gol dla Sevilli! Dodi Lukébakio podwyższa prowadzenie gości na 0-2 w samej końcówce meczu.

90' - Ostatnia żółta kartka w tym spotkaniu trafia do Ørjana Nylanda z Sevilli.

Po pełnym emocji starciu, Sevilla odnosi zwycięstwo nad Las Palmas 2-0. Mimo starań gospodarzy, osłabieni po czerwonej kartce, nie byli w stanie zagrozić drużynie z Andaluzji. Następne mecze obu ekip zapowiadają się interesująco, a kibice już nie mogą doczekać się kolejnych emocji na boisku.