Na obiekcie Estadio Ciudad de Valencia dnia 2022-04-21 17:00 odbyło się spotkanie Levante - Sevilla zakończone wynikiem 2-3

Pierwsza połowa spotkania między Levante a Sevilla zakończyła się wynikiem 1-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-3.

Dnia 2022-04-21 17:00 na stadionie Estadio Ciudad de Valencia rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Levante i Sevilla.

Gole strzelali: J. Corona 14' 0-1 L. Ocampos Morales 22' 1-1 J. Corona 27' 1-2 L. Ocampos J. Koundé 82' 1-3 I. Rakitić Soldado 87' 2-3 Morales

Żółte kartki Levante: Pepelu 57'

Żółte kartki Sevilla: Joan Jordán 4' Jesús Navas 22' Gonzalo Montiel 62' Marcos Acuña 69' Rafa Mir 90'

Czerwone kartki Levante:

Czerwone kartki Sevilla:

Główny arbiter meczu to Isidro Diaz de Mera Escuderos, Spain. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Levante zmierzy się już z Valencia, następne spotkania z drużynami Real Sociedad i Real Madrid. Kolejno natomiast Sevilla z Cadiz. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal i Mallorca.

Dzisiaj oddani kibice piłki nożnej śledzą pasjonujące poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Pepelu Joan Jordán wielokrotnie serwują fantastycznym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Stale natrafiamy na przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem gwarantujące niesamowite wrażenia z meczu. Zmagania między graczami z ligi bywają zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, że widowiska nas męczą. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, śledzić mecze piłkarskie znanej ligi La Liga i przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Levante i Sevilla z ligi La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Estadio Ciudad de Valencia.