Spotkanie Sevilla vs Villarreal zakończone wynikiem 1-1 dnia 2023-12-03 17:30 na obiekcie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán

W meczu La Liga pomiędzy Sevillą i Villarrealem padł remis 1-1. Spotkanie odbyło się w Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, a wynik na przerwę to 0-0. Mecz miał miejsce 3 grudnia 2023 roku o godzinie 17:30, w ramach 15. kolejki hiszpańskiej ligi piłkarskiej.

Relacja z przebiegu meczu Sevilla - Villarreal

Dziś na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán odbył się mecz pomiędzy drużynami Sevilla i Villarreal. Atmosfera była gorąca, a kibice nie mogli się doczekać pierwszego gwizdka sędziego. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1-1, choć emocji nie brakowało.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 17:30, a obie drużyny od samego początku szukały okazji do strzelenia bramki. Sevilla starała się narzucić swoje warunki, jednak Villarreal również nie zamierzał ustępować. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0, ale emocje jeszcze przed kibicami.

W 75. minucie meczu Sevilla objęła prowadzenie za sprawą Kike Salasa, który wykorzystał sytuację podbramkową. Jednak radość gospodarzy nie trwała długo, bo zaledwie 2 minuty później José Luis Morales doprowadził do wyrównania, strzelając bramkę dla Villarreal.

Spotkanie było bardzo ostrych, o czym świadczy wiele żółtych kartek. Djibril Sow, Juanlu Sánchez i Ivan Rakitić z Sevilla oraz Alfonso Pedraza i Adrià Altimira z Villarreal znaleźli się na celowniku sędziego.

Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1-1, co z pewnością nie zadowoliło ani jednej z drużyn. Następne mecze zapowiadają się równie emocjonująco, zarówno dla Sevilli jak i Villarreal.