Mecz Alaves kontra Sevilla zakończony wynikiem 0-0 dnia 2022-03-04 20:00

 

Pierwsza część spotkania między Alaves i Sevilla zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Dnia 2022-03-04 20:00 na obiekcie sportowym Estadio de Mendizorroza odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 27 pomiędzy Alaves a Sevilla.

Gole strzelali:

Żółte kartki Alaves: Florian Lejeune 34' Rubén Duarte 49' Pere Pons 62'

Żółte kartki Sevilla: Joan Jordán 11'

Czerwone kartki Alaves:

Czerwone kartki Sevilla:

Główny sędzia spotkania - Javier Alberola Rojas, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Alaves stawi czoła Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Granada CF i Atletico Madrid. Kolejno natomiast Sevilla podejmie West Ham. Następne mecze zagra z drużynami Rayo Vallecano i West Ham.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni fani śledzą potyczki, które tyczą się ligi La Liga. Ciekawe zespoły piłkarskie i piłkarze jak Florian Lejeune Joan Jordán raz za razem serwują kapitalnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Interesujące zmagania między piłkarzami są bardzo zajadłe, nie często zdarza się ostatecznie, iż widowiska przynudzają. Bardzo często natrafiamy na bezwzględne faule, spektakularne bramki oraz asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Gorąco zachęcamy, aby oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Alaves i Sevilla i ich udział w lidze La Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Estadio de Mendizorroza.