Na stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán dnia 2022-01-09 15:15 miał miejsce mecz między Sevilla oraz Getafe: 1-0

Sevilla - Getafe, wynik 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Sevilla i Getafe wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2022-01-09 15:15 na stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 20 pomiędzy Sevilla a Getafe.

Gole strzelali: Rafa Mir 22' 1-0 L. Ocampos

Żółte kartki Sevilla: Lucas Ocampos 37'

Żółte kartki Getafe: Djené 29' Jonathan Silva 65' Florentino Luís 84'

Czerwone kartki Sevilla:

Czerwone kartki Getafe:

Główny sędzia spotkania - Juan Martinez Munuera, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Sevilla stanie naprzeciw Real Betis, następne spotkania z drużynami Valencia oraz Celta Vigo natomiast Getafe z Granada CF. Następne mecze zagra z drużynami Real Sociedad oraz Levante.

Coraz częściej kibice śledzą pasjonujące starcia, które startują w lidze La Liga. Uzdolnione zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak między innymi Lucas Ocampos Djené częstokroć zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Natrafiamy na bezwzględne faule, książkowe asysty i bramki, które dodają niesamowite przeżycia z meczu. Przyciągające uwagę walki między zawodnikami bywają zagorzałe, rzadko zdarza się, iż są to widowiska nie warte uwagi. Z tego powodu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi La Liga. Udział takich lubianych zespołów jak Sevilla i Getafe w lidze La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Estadio Ramón Sánchez Pizjuán.