Na obiekcie Estadi Mallorca Son Moix dnia 2023-12-09 20:00 odbył się mecz między Mallorca oraz Sevilla zakończony wynikiem 1-0

Wczorajszy mecz ligowy pomiędzy drużynami Mallorca i Sevilla zakończył się zwycięstwem gospodarzy. Wynik końcowy to 1-0, a jedynego gola zdobył Juan Hernandez w pierwszej połowie. Mecz odbył się w Estadi Mallorca Son Moix o godzinie 20:00, a wydarzenie to miało miejsce w ramach 16. kolejki La Liga.

Relacja z meczu:

Estadi Mallorca Son Moix tętniło emocjami w oczekiwaniu na starcie pomiędzy miejscowym Mallorcą a Sevillą. Widzowie z niecierpliwością wyczekiwali pierwszego gwizdka sędziego.

W 11. minucie meczu Mallorca objęła prowadzenie za sprawą bramki C. Larina, który wykorzystał doskonałe podanie od Samú Costy. Gospodarze przejęli inicjatywę i utrzymywali się przy piłce, starając się podwoić swoją przewagę.

Początek drugiej połowy spotkania nie przyniósł zmiany wyniku, mimo że obie drużyny starały się zaskoczyć rywali skutecznymi atakami. W końcówce pojawiło się kilka nerwowych sytuacji, które skutkowały żółtymi kartkami dla zawodników obu ekip.

Mimo desperackich wysiłków Sevilli, skuteczna gra obronna Mallorcy zapewniła im zwycięstwo 1-0. Zawodnicy obu drużyn zaprezentowali wysoki poziom gry, jednak to gospodarze mogą cieszyć się z trzech punktów zdobytych na swoim boisku.

Następne mecze dla Mallorca to starcia z Almerią, Osasuną i Realem Madryt, natomiast Sevilla zmierzy się z Lens, Getafe i Granadą.

Mecz pomiędzy Mallorcą a Sevillą dostarczył wielu emocji i niezapomnianych momentów, które na długo pozostaną w pamięci kibiców obu drużyn.