Back to Top

Las Palmas kontra Sevilla 0-2

Las Palmas kontra Sevilla, wynik spotkania 0-2

Wczorajszy mecz w ramach 31. kolejki La Ligi pomiędzy Las Palmas a Sevillą zakończył się zwycięstwem drużyny z Andaluzji. Spotkanie, które odbyło się na Estadio de Gran Canaria, zakończyło się wynikiem 0-2 na korzyść gości. Sevilla objęła prowadzenie jeszcze przed przerwą, utrzymując kontrolę nad grą do końcowego gwizdka sędziego.

Mecz pomiędzy Getafe - Sevilla 0-1

Getafe - Sevilla, wynik spotkania 0-1

W ostatnim meczu La Ligi pomiędzy Getafe i Sevillą to Sevilla wyszła zwycięsko, pokonując rywali 1-0. Spotkanie to odbyło się na Estadio Coliseum w ramach 30. kolejki ligowej. Choć wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Sevilli, to ostateczne zwycięstwo zostało przypisane drużynie gości. Mecz miał miejsce 3 dni temu, 30 marca o godzinie 13:00.

Mecz pomiędzy Almeria vs Sevilla, wynik 2-2

Dnia 2024-03-11 20:00 na stadionie Power Horse Stadium odbył się mecz Almeria - Sevilla zakończony wynikiem 2-2

W ostatniej kolejce hiszpańskiej La Ligi drużyny Almerii i Sevilli zmierzyły się na boisku Power Horse Stadium. Mecz, który odbył się 11 marca o godzinie 20:00, okazał się niezwykle emocjonujący. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2-2, a widowiskowa gra obu zespołów dostarczyła kibicom wiele niezapomnianych chwil. Wynik na przerwę wskazywał prowadzenie 1-0 dla jednej z drużyn, ale druga połowa przyniosła wiele zwrotów akcji. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie wydarzenia miały miejsce na murawie w trakcie tego starcia.

Sevilla kontra Celta Vigo, wynik końcowy 1-2

Spotkanie pomiędzy Sevilla oraz Celta Vigo dnia 2024-03-17 13:00 na stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán - 1-2

Wczoraj, 17 marca 2024 roku, na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán odbył się emocjonujący mecz pomiędzy Sevillą a Celtą Vigo w ramach 29. kolejki La Ligi. Sevilla prowadziła 1-0 na przerwę, ale ostatecznie to Celta Vigo wyszła zwycięsko z tego starcia, pokonując gospodarzy 2-1.

Sevilla kontra Real Sociedad wynik spotkania 3-2

Dnia 2024-03-02 13:00 miało miejsce spotkanie Sevilla - Real Sociedad zakończone wynikiem 3-2

W emocjonującym starciu hiszpańskiej La Liga Sevilla pokonała Real Sociedad 3-2 na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán. Mecz, który odbył się dwa dni temu, 2 marca o godzinie 13:00, dostarczył kibicom wiele niezapomnianych chwil. Sevilla zdołała utrzymać prowadzenie, mimo zaciętej rywalizacji, i zdobyć cenne trzy punkty w 27. kolejce ligowej rywalizacji.

Mecz pomiędzy Real Madrid vs Sevilla, wynik 1-0

Na obiekcie Estadio Santiago Bernabéu dnia 2024-02-25 20:00 miało miejsce spotkanie Real Madrid vs Sevilla - 1-0

Wczorajszy wieczór na Estadio Santiago Bernabéu był pełen emocji, gdy Real Madrid zmierzył się z Sevillą w ramach 26. kolejki La Liga. Mecz zakończył się minimalnym zwycięstwem Los Blancos 1-0, po bramce zdobytej w drugiej połowie. Pomimo starań obu drużyn, wynik na przerwę pozostawał bezbramkowy, jednak w drugiej połowie padły decydujące rozstrzygnięcia. Jak przebiegała ta emocjonująca rywalizacja? Zapraszamy do lektury relacji!

Mecz Valencia vs Sevilla 0-0

Na stadionie Estadio de Mestalla dnia 2024-02-17 20:00 miało miejsce spotkanie Valencia kontra Sevilla zakończone wynikiem 0-0

W meczu pomiędzy Valencią a Sevillą, rozegranym w ramach 25. kolejki La Ligi na Estadio de Mestalla, obie drużyny podzieliły się punktami po zaciętym starciu zakończonym wynikiem 0-0. Spotkanie miało miejsce 2 dni temu, 17 lutego 2024 roku o godzinie 20:00. Oto krótka relacja z tej rywalizacji.

Rayo Vallecano - Sevilla, wynik 1-2

Na stadionie Estadio de Vallecas miało miejsce spotkanie Rayo Vallecano - Sevilla: końcowy wynik 1-2

W najnowszym starciu w ramach La Ligi drużyna Rayo Vallecano podejmowała u siebie ekipę Sevilli w Estadio de Vallecas. Mecz odbył się 5 lutego 2024 roku o godzinie 20:00. Sevilla zdołała wywalczyć zwycięstwo po zaciętym pojedynku, pokonując gospodarzy wynikiem 2-1. Już na przerwę obie drużyny schodziły przy wyniku 2-1 na korzyść gości. Czy Rayo Vallecano zdołał się ostatecznie przebić przez solidną defensywę Sevilli? Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego emocjonującego spotkania!

Sevilla - Atletico Madrid, wynik końcowy 1-0

Dnia 2024-02-11 17:30 odbyło się spotkanie Sevilla - Atletico Madrid zakończone wynikiem 1-0

Wczorajszy pojedynek pomiędzy Sevillą a Atletico Madrid dostarczył kibicom wiele emocji. Mecz, który odbył się w Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0. Bramkę na wagę trzech punktów dla drużyny z Sewilli zdobył w pierwszej połowie. Rywale nie byli w stanie odrobić straty, co sprawiło, że Sevilla umocniła swoją pozycję w ligowej tabeli. Czasu na oddelegowanie się od konkurentów jest coraz mniej, a obie drużyny będą musiały zdobywać jak najwięcej punktów, by osiągnąć swoje cele w La Liga.

Mecz Sevilla - Osasuna zakończony wynikiem 1-1

Spotkanie między Sevilla oraz Osasuna dnia 2024-01-28 17:30: 1-1

Wczoraj odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Sevilla i Osasuna w ramach 22. kolejki La Liga. Spotkanie, które odbyło się na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, zakończyło się remisem 1-1, mimo że Sevilla prowadziła 1-0 na przerwę. Spotkanie było pełne napięcia i emocji, a obie drużyny zasłużenie podzieliły się punktami.

Mecz Girona vs Sevilla, wynik 5-1

Dnia 2024-01-21 20:00 odbył się mecz Girona - Sevilla - końcowy wynik 5-1

Dzisiaj chcielibyśmy zaprosić Was do relacji z emocjonującego meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Girona i Sevilla, który odbył się w ramach 21. kolejki La Liga. Mecz rozegrany został na Estadi Municipal de Montilivi, a jego wynik końcowy to 5-1. Zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją!