Dnia 2022-02-11 20:00 na obiekcie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán miało miejsce spotkanie między Sevilla oraz Elche zakończone wynikiem 2-0

Sevilla vs Elche, wynik końcowy 2-0. W dniu 2022-02-11 20:00 na stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán odbył się mecz ligi La Liga kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Sevilla oraz Elche.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Sevilla i Elche wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

 

Gole strzelali: A. Gómez 70' 1-0 Rafa Mir 75' 2-0 A. Martial

Żółte kartki Sevilla: Marcos Acuña 90'

Żółte kartki Elche: Gonzalo Verdú 35' Gerard Gumbau 36' Edgar Badia 69' Javier Pastore 80' Enzo Roco 88'

Czerwone kartki Sevilla:

Czerwone kartki Elche:

Główny arbiter meczu to Miguel Angel Ortiz Arias, Spain. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Sevilla stawi czoła Dinamo Zagreb, następne spotkania z drużynami Espanyol oraz Dinamo Zagreb. Kolejno natomiast Elche z Rayo Vallecano. Następne mecze zagra z drużynami Levante oraz Barcelona.

Coraz częściej zauważamy, że liczni kibice śledzą ciekawe poczynania ligi La Liga. Złożone z utalentowanych obrońców/napastników zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak Marcos Acuña Gonzalo Verdú nieprzerwanie sprawiają wyśmienitym kibicom wiele emocji. Zdarzają się przepiękne asysty czy gole, nieczyste sytuacje z faulem zapewniające smaczku całemu widowisku. Potyczki między piłkarzami są bardzo zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, że są to spotkania nie warte uwagi. Warto więc przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Sevilla i Elche w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Estadio Ramón Sánchez Pizjuán.